Вінниця
02.10.2023
17.1° C
Вгору

Найбільше переселенців до Вінниці їдуть з Харкова, Маріуполя та Сум

Десятки тисяч українців щодня тікають від російських ракет та бомб, якими обстрілюють українські міста та села. Через бомбардування ворогом населених пунктів, люди вимушені покидати власні домівки та шукати безпечний прихисток у більш спокійних регіонах. З перших днів війни у Вінницькій міській територіальній громаді розміщують біженців, які потребують захисту. Одні – залишаються на тривалий час, інші – лише перепочити, щоб вирушити далі.

За даними департаменту освіти міської ради, станом на вечір 23 березня у школах та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів Вінниці прийняли 1256 людей, з них – 240 дітей. На ранок залишилося 1208 осіб, з них 233 – це діти.

 

«Щодня до Вінниці прибуває значна кількість переселенців, які рятуються від російських бомбардувань. Впродовж останніх днів до Вінниці найбільше їдуть з Харкова, Маріуполя, Сум, Києва та Донецької області. Переважно це жінки та діти. Чимало людей зупиняються лише на ночівлю і їдуть далі, але наразі все більше прибулих залишаються у нашому місті», – розповідає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

 

Оксана Яценко додає, що переселенців розміщують у школах та гуртожитках ПТНЗ Вінниці. Людей, які тікають від обстрілів та вибухів, приймають цілодобово. Їх годують, пропонують теплі речі і ночівлю. Станом на вечір 23 березня прийняли 1256 людей, з них – 240 дітей. На ранок залишилося 1208 осіб, з них 233 – це діти. Більше трьох діб у Вінниці перебуває 1070 людей, з них – 199 дітей.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin