Вінниця
02.10.2023
12.53° C
Вгору

У Вінниці зареєстрованим біженцям видають набори гуманітарної допомоги

Вінниця продовжує піклуватись про тих, хто вимушено покинув свої домівки та знайшов прихисток у нашому місті. У міському центрі надання гуманітарної допомоги для зареєстрованих біженців формують та видають набори гуманітарної допомоги.

 

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

 

На базі департаменту соціальної політики міської ради працює Вінницький міський центр надання гуманітарної допомоги переміщеним та евакуйованим особам. Там, для зареєстрованих біженців формують та видають пакунки першої необхідності з продуктами харчування, предметами особистої гігієни та речами.

 

Для отримання набору потрібно отримати довідку про внутрішньо переміщену особу в Прозорому офісі. Далі – зателефонувати в Центр надання гуманітарної допомоги.

 

З понеділка по п’ятницю з 11:00-16:00 працівники Центру формують набори першої необхідності. Директор департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова розповіла про те, що за весь період роботи Центру звернулось більше 600 людей, які були забезпечені необхідними наборами.

 

Для отримання гуманітарної допомоги особам, які зареєстровані у м. Вінниці як переміщені особи з територій України де ведуться бойові дії необхідно зателефонувати за номером:

(097)-083-59-98
(093)-705-61-91

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin