Наверх

Щоб були здорові і головне – живі: Гройсман готовий вакцинуватися, щоб разом подолати коронавірусну інфекцію

Лідер політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Володимир Гройсман готовий публічно вакцинуватися від КОВІД-19 наявною в Україні вакциною і закликає політиків об’єднатися навколо питання збереження здоров’я і життя українців, які наразі переживають третю хвилю смертельного захворювання. Про це він сказав у зверненні в соціальній мережі Facebook.

«Готовий на особистому прикладі вакцинуватися у прямому ефірі вакциною, яка є в Україні. Аби люди масово почали вакцинуватися. Щоб люди були здорові і головне – живі, – сказав Володимир Гройсман. – Хочу звернутися до політиків: – відставте свої сварки і суперечки в сторону. Давайте об’єданаємося навколо того, щоб допомогти людям, аби ми разом пройшли пандемію, провели вакцинацію, і люди були здорові».

Як наголосив Володимир Гройсман, сьогодні очевидно, що Уряд провалив підготовку країни до проходження пандемії, провалив вакцинальну кампанію. Але в тому і завдання публічних людей – виправити ситуацію.

«Я думаю про те, як важко хворіють люди. Людям важко, люди помирають. Лікарні переповнені. І це ніколи не завершиться, якщо ми не приймемо відповідальне рішення. Розумію, що багато бояться вакцинації, скептично відносяться. Але це єдина можливість зупинити пандемію, – зазначив Володимир Гройсман. – Я звертаюся до політиків: якщо ви не здатні об’єднатися навколо цієї ідеї, то я не розумію навколо чого ви можете об’єднуватися».

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin