Наверх

Вінничан запрошують подивитися “Бокс над Бугом”

Першого та другого липня у Вінниці проходить міжнародний турнір «Бокс над Бугом». Змагаються команди з Вінниці та Чехії. Турнір присвятили Дню тренера. Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Головний суддя змагань – майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України Владислав Кашеєв. Головний секретар змагань – Заслужений тренер України Микола Маньковський.

«Такі змагання − це гарна можливість для обміну досвідом та зміцнення дружніх стосунків між міжнародними боксерськими школами. Нам цікаво позмагатися із спортсменами з Європи. Змагання проходять на встановленому минулого року сучасному ринзі із накриттям на відкритому повітрі на території муніципальної дитячо-юнацької спортивної школи №2. Такі ринги є ексклюзивними та дуже популярні у теплу пору року. І ринг, і накриття над ним були зроблені на умовах співфінансування Вінницької міської ради, мецената Олександра Яковенко та федерації боксу Вінницької області. Хочу подякувати меценату, який виділив 200 000 гривень на облаштування накриття рингу», – розповів голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Головний тренер команди з Чехії Василь Іларіонов відзначив, що їхня збірна приїхала до Вінниці переймати досвід.

«У нас зараз зміна поколінь, молоді спортсмени ще недосвідчені. Однак ми виходимо на міжнародний рівень. У нашій країні бокс не такий популярний вид спорту, як на Україні. Саме тому ми приїхали переймати досвід до вас. Ми у Вінниці вже вдруге. Це дуже гарне та красиве місто, привітні люди», – каже Василь Іларіонов.

Усі учасники товариської зустрічі отримають призи та грошові премії.

Організатори запрошують усіх охочих відвідати змагання. Сьогодні вони розпочнуться о 17:00. За адресою: Узвіз Бузький, 33 (МДЮСШ №2). Вхід вільний.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin