Наверх

Вінничан просять дотримуватись протиепідемічних правил, щоб наприкінці травня не було різкого зростання хворих на коронавірус  

У Вінниці продовжують хворіти на коронавірус 6670 пацієнтів. З них 96 % лікуються амбулаторно і 4 % – стаціонарно. Динаміка поширення коронавірусу поступово знижується – Вінниця має позитивну динаміку. Разом з тим, є великий ризик того, що після травневих свят рівень інфікування знову підвищиться. 

Вінницькі лікарі закликають вінничан пам’ятати про те, що загроза зараження коронавірусом залишається високою, тож необхідно і далі дотримуватись протиепідемічних правил та відповідально ставитись до збереження свого здоров’я та своїх близьких.  

Директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш розповів про щотижневу динаміку випадків захворюваності на ковід. «За останні сім робочих днів ми вийшли практично на показники початку 2021 року – 401 випадок був за перший тиждень поточного року і 408 випадків за останні сім днів. Також зменшується щотижнева кількість летальних випадків – за останні сім днів померло 23 вінничанина.  

Водночас він нагадав про тенденції зростання кількості нових випадків захворювання щоразу після великих свят. 

«Після того, як вінничани та й загалом жителі будь-яких обласних центрів відзначають будь-які свята, а попереду у нас великодні і травневі свята, а також проводи – то через 10-14 днів завжди зростає кількість нових випадків ковіду. Якщо люди не будуть дотримуватись протиепідемічних правил, то ми очікуємо, що на другу половину травня у Вінниці знову буде суттєве зростання хворих на коронавірус», – зазначив Олександр Шиш. 

Наразі завантаженість ліжкового фонду пацієнтами з ковідом та підозрами на коронавірус становить 44 %. Задіяно 42 % кисневих точок, найбільш завантажена Міська клінічна лікарня №1 – 56 % (випадки підтвердженого ковіду та підозр), інші лікувальні заклади завантажені на рівні від 30 до 41 %. 

Загалом з початку епідемії у Вінниці підтверджено 27900 випадків інфікування коронавірусом. Одужали 20613 людей. Померло – 617. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin