Вінниця
14.06.2024
14.47° C
Вгору

Як зареєструватися на території садово-дачних товариств: у Вінницько-Хутірському окрузі розробили алгоритм дій

У співпраці з департаментом адміністративних послуг міськради, у Вінницько-Хутірському старостинському окрузі був розроблений алгоритм дій, спрямований на допомогу жителям округу у процесі реєстрації на території садово-дачних товариств. Цей алгоритм може бути корисним для понад 10 тисяч мешканців дачних масивів Вінницької міської територіальної громади.

Як зазначає староста округу Владислав Кривешко, необхідність розробки такого порядку виникла у зв’язку зі змінами у нормативно-правових актах, які регулюють діяльність державних органів, відповідальних за міграційну політику.

«Нами спільно з департаментом архітектури та департаментом адмінпослуг розроблено та впроваджено низку заходів для відновлення можливості реєстрації місця проживання осіб, які проживають в межах садово-дачних товариств Вінницької МТГ», – зазначає Владислав Кривешко.

За його словами, це питання досить актуальне для округу, адже тут на території садових товариств проживає понад 2 тисячі людей.

Станом на 1 січня цього року 275 з них уже зареєструвалися на території садово-дачних товариств у Вінницьких Хуторах та 62 людини – на території таких товариств у Писарівці та Щітках.

Отже, щоб зареєструвати своє місце проживання на території садово-дачних товариств, рекомендується дотримуватися наступного алгоритму:

Крок 1. Для реєстрації місця проживання власнику домоволодіння необхідно звернутись до адміністратора ЦНАП «Прозорий офіс» (робоче місце департаменту архітектури та містобудування) із заявою про присвоєння адреси житловому будинку замість старої невірної адреси у формі назви товариства.

Документи: правовстановчі документи на будинок та земельну ділянку, паспорт, ІПН.

Крок 2. Після отримання позитивної відповіді заявнику необхідно звернутись до КП «Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації» (вул. Соборна, 64) для безпосереднього присвоєння адреси.

Документи: правовстановчі документи на будинок та земельну ділянку, паспорт, ІПН, технічний паспорт, технічний звіт про переведення садового будинку у житловий, рішення ВМР про надання дозволу на переведення садового будинку у житловий фонд.

Крок 3. Після отримання відповідного пакету документів необхідно звернутись до державного реєстратора для реєстрації (внесення змін) права власності.

Документи: пакет документів наданий у КП «Вінницьке МБТІ».

Крок 4. Для реєстрації місця проживання необхідно звернутися до адміністратора ЦОГ «Вінницькі Хутори» або «Писарівка». Попередню консультацію адміністратора можна отримати за наступними номерами телефонів: (0432) 65-68-16 та (0432) 65-94-58.

*Примітка №1. Якщо адреса вашого будинку була присвоєна протягом останніх пів року, зверніться до «кроку 4».

*Примітка №2. Зареєструвати своє місце проживання в садовому (дачному) будинку можливо лише після переведення його у житловий будинок. Процедура такого переведення не є складною та регулюється Порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у житлові будинки, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 321.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin