Вінниця
21.04.2024
5.52° C
Вгору

Міська рада передала на передову ще 5 тепловізорів

Учора, 8 січня, Вінниця передала військовим, які працюють на одній з найважчих гарячих точок лінії фронту, п’ять якісних тепловізорів українського виробництва.

За словами заступника міського голови Андрія Очеретного, це вже третя допомога, призначена для цієї військової частини. Напередодні вони отримали хімічні грілки та безпілотний авіаційний комплекс – речі, необхідні як для виконання бойових завдань, так і для збереження здоров’я в суворих польових умовах.

“Ці тепловізори допоможуть в бойових завданнях нашим Захисникам та Захисницям. Всі вони виготовлені в Україні в грудні, напередодні нового року. Найважливіше, що вони допоможуть працювати нашим оборонцям в темну пору доби, а також врятують життя, – наголосив Андрій Очеретний. – Потреба в тепловізорах на фронті є завжди, тож з розрахунку на це минулого тижня виконавчим комітетом Вінницької міської ради був оголошений тендер на придбання ще 200 тепловізорів. Крім того, в планах придбання 50 квадрокоптерів, 40 пошукових прожекторів для виявлення ворожих дронів у нічний час і відповідну кількість зарядних станцій до них, а також FPV-дронів”.

Військовий, який отримував допомогу від представників Вінницької міської ради та координатора Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Петра Бабія, зазначив, що тепловізори – надзвичайно помічна річ для нього та його побратимів у нічний час.

“У зимовий період світловий день значно коротший. Вже о 5 годині вечора стає темно, а ми маємо спостерігати за ворогом. І без додаткового спорядження це робити неможливо. Ми проводимо спостереження в лісі, в посадках, де в принципі нема освітлення. Завдяки тепловізорам хлопці на добових чергуваннях будуть мати чіткий зір для виконання бойових завдань. Дякую Вінницькому міському голові Сергію Моргунову та всій громаді Вінниці за якісну допомогу та постійну підтримку. Це вже третя допомога від Вінницької громади, яка має для нас велике значення. Разом до Перемоги!” – сказав він.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin