Вінниця
03.03.2024
4.68° C
Вгору

У Вінниці будують багатоповерхівку у межах програми “Муніципальне житло”: між ким розподіляють квартири?

Будівельники продовжують зводити новий десятиповерховий житловий комплекс в рамках Програми “Муніципальне житло ВМТГ” у Вінниці на вулиці Привокзальній, 30. Цей будинок буде відзначатися високою міцністю та надійністю, будуючись за каркасно-монолітною технологією та з використанням енергоефективних рішень. Найбільше кількість квартир призначена для військовослужбовців, які є учасниками бойових дій у російсько-українській війні. Це повністю відповідає пріоритетам Вінницької міської ради, зокрема, принципу турботи.

За словами заступника міського голови Андрія Очеретного, підготовчі роботи до будівництва Муніципального будинку на Привокзальній стартували цьогоріч у січні.

“Будівництво у межах нашої муніципальної програми дуже розворушило будівельну галузь, яка через війну просто зупинилася. Тож можемо говорити і про стимуляцію економіки, адже залучаємо українських виробників будматеріалів, також на цьому об’єкті створені робочі місця, а отже – люди мають можливість забезпечити свої сім’ї, – говорить Андрій Очеретний. – Втім першочергово мета цієї програми, звісно, полягає у створенні відповідних умов для вінничан, аби вони могли за доступною ціною покращити свої житлові умови. Пріоритетність за кількістю квартир віддали військовослужбовцям, які зараз захищають Україну на полі бою”.

Кількість учасників по квотах складає:

  • 25 військовослужбовців;
  • 5 ВПО;
  • 10 працівників у галузях освіти та охорони здоров’я;
  • 4 членів першого ступеня спорідненості сімей загиблих учасників бойових дій російсько-української війни;
  • 5 працівників правоохоронних органів;
  • 2 особи з інвалідністю І групи;
  • 15 – інші категорії громадян.

Власне, наразі на об’єкті вже облаштували підземний паркінг з подвійним призначенням, проклали зовнішні мережі до будинку та звели три поверхи. Будівельники активно зводять вертикальні елементи четвертого поверху.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin