Вінниця
23.06.2024
26.83° C
Вгору

Вінниця в жалобі: вінничани прощаються з Героєм – Захисником Богданом Соколовським

Сьогодні мешканці Вінниці віддають останню шану лейтенанту поліції, який віддав своє життя, захищаючи Україну. Богдан Соколовський був членом Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють” і обіймав посаду заступника командира взводу, пише міська рада. Разом зі своїми товаришами він стояв на захисті Донецьких рубежів і загинув 4 вересня, виконуючи військове завдання поблизу Бахмута. Війні Богдану було лише 23 роки…

Богдан Соколовський народився 20 червня 2000 року. Він розпочав свій навчальний шлях у  1-й загальноосвітній школі, а потім вступив до Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Після закінчення ліцею він вирішив продовжити служити своїй країні, отримавши освіту у Національній академії внутрішніх справ за спеціальністю “Досудове розслідування” і працював на посаді слідчого.

У важкі часи російського вторгнення Богдан вступив у боротьбу за свою Батьківщину. 4 вересня під час ворожого обстрілу біля села Кліщіївка в Бахмутському районі він отримав смертельні поранення.

Богдан Соколовський залишив коротке життя, але своєю відвагою і самопожертвою він залишив незабутній слід в пам’яті людей і став прикладом справжнього героїзму.

«Під час навчання в ліцеї Богдан зарекомендував себе дисциплінованим і відповідальним ліцеїстом, він мав авторитет серед товаришів, був кмітливим і добрим, завжди допомагав не тільки словом, а й ділом своїм побратимам. Був учасником параду до Дня Незалежності України 2017 року, – розповіли на фейсбук-сторінці Київського військового ліцею, повідомляючи трагічну звістку. – Товариші з 3-ї навчальної роти, які навчалися разом з Богданом, учителі, офіцери та вихователі памʼятатимуть його посмішку й голос… Він назавжди залишиться в наших серцях».

Церемонія прощання із Богданом Соколовським відбудеться за адресою: вул. Миколаївська, 6. Початок о 10:00 год. Вінничани вшановуватимуть полеглого воїна живим коридором, до якого можуть долучатись усі, хто хочуть гідно провести його останньою життєвою дорогою.

Поховають Захисника об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Герою!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin