Вінниця
01.10.2023
17.45° C
Вгору

Кількість звернень до онлайн-чату спілкування «Онлайн Цілодобова варта» зріс у 5 разів

Онлайн-чат спілкування з вінничанами у «Цілодобовій варті» діє вже 9 років. Цей електронний сервіс створює рівні можливості – дає змогу звертатись до відділу оперативного реагування людям із порушенням слуху та мовлення. Такий спосіб комунікації є зручним, ефективним та доступним для всіх. Його переваги цьогоріч уже оцінили 339 містян, а це у 5 разів більше, ніж за весь попередній рік.

Як розповіли у «Цілодобовій варті», найчастіше питання стосувалися аварійних вимкнень електропостачання, благоустрою територій, роботи громадського транспорту, закладів освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери тощо.

«Вінничани користуються різними каналами комунікації із відділом «Цілодобова варта». Найзатребуваніші – телефонні лінії. На них припадає майже 90% усіх звернень. Але трапляються ситуації, коли у людини відсутня можливість зателефонувати або ж вона має вади слуху чи мовлення – тоді у нагоді стає онлайн-чат. У ньому можна залишити текст повідомлення про аварійну ситуацію на мережах, проконсультуватись, терміново дізнатися потрібну інформацію чи поставити запитання. Оператори служби працюють 24/7 і відповідають миттєво», – зазначила начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

За її словами, користування чатом легке і доступне. Підключитись до нього можна як з комп’ютера, так і з телефону. Щоб скористатися послугами чату потрібно лише перейти за посиланням https://www.vmr.gov.ua/1560 та натиснути кнопку в нижньому правому куті. Після цих дій з’явиться вікно, в якому під’єднають до оператора служби. За бажанням, до тексту можна додати фото чи відео.

«Звичайно, в умовах повномасштабної війни ми спостерігаємо зростання кількості звернень. Причина – ті ж самі відключення світла минулої зими, і питання, пов’язані з влаштуванням переселенців, і повітряні тривоги, що спонукали людей звертатися по інформацію щодо укриттів тощо, – каже Антоніна Іващук. – Наші фахівці завжди готові підключити всі служби для вирішення проблем, про які нам повідомляють жителі. Доступність, прозорість, комунікація – це три кити, на яких ґрунтується робота «Цілодобової варти». Онлайн-чат – один із інструментів, що дозволяє нам оперативніше та ефективніше реагувати на звернення. Дуже приємно, що вінничани активно користуються цим сервісом».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin