Вінниця
18.05.2024
10.45° C
Вгору

Вінницькі спортсмени здобули призові місця на Чемпіонаті України з веслувального марафону на байдарках і каное

Вінницькі спортсмени здобули призові місця на Чемпіонаті України з веслувального марафону на байдарках і каное, що присвячений пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка.

Абсолютною чемпіонкою марафону стала Чорна Маріна, яка виборола три золоті медалі на трьох дистанціях. За три дні змагань юна веслувальниця пройшла майже 50 км дистанції.

Ще одну золоту медаль виборов Ляховський Станіслав в каное-двійці на дистанції 26,2 км.

Мартинова Світлана завоювала бронзу на дистанції 22,6 км в байдарці одиночці.

Шпакова Дар’я та Кузьома Юлія фінішували третіми на дистанції 22,6 км в байдарці-двійці.

Також бронзу виборов Семенчук Нікіта разом з напарником Войчуком Максимом (Миколаївська область).