Наверх

Приват Банк повідомив про нову схему шахрайства

В Україні почала діяти нова схема шахрайства. Зловмисники пропонують грошову допомогу ніби від ЄС, а насправді розводять довірливих людей і виманюють їх останні гроші.

 

Про шахрайство попереджає пресслужба Приват Банку.

 

— Хотіли отримати допомогу, а позбулися останніх грошей на картці. На жаль, це не поодинокий випадок, адже навіть у цей час шахраї намагаються обдурити довірливих клієнтів банку, — зазначають у повідомленні. — Зловмисники пропонують отримати «допомогу» начебто від країн ЄС. Для цього створюють телеграм-канали із підміною номера — вони виглядають наче банківські або як канали міжнародних організацій. Шахраї просять надати пін-код картки, CVV код тощо і погрожують заблокувати рахунки. Ми закликаємо не піддаватися на їхні махінації і бути обережними!

 

Дотримуйтесь елементарних правил безпеки:

  • Не переходьте за сумнівними посиланнями.
  • Безпечні сайти містять значок замка біля адреси, у шахрайських — його не буде. Крім того, такі сайти будуть мімікрувати під сайти банку.
  • Будьте уважні! Ніколи нікому не кажіть термін дії картки, CVV-код, паролі та PIN-коди.Довіряйте тільки офіційним джерелам інформації.
  • Всі офіційні виплати від міжнародних організацій, які здійснюються через ПриватБанк, зібрані на цій сторінці: https://privatbank.ua/help/payment-afio

Також нагадуємо посилання на офіційний сайт банку https://privatbank.ua та Приват24 — https://next.privat24.ua.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin