Наверх

Вінничанин пропонує владі реконструювати будівлю колишнього кінотеатру «Росія»

Вінничанин Василь Музика просить Вінницьку міську раду реконструювати будівлю кінотеатру «Росія» на «Палац спорту Вінниці» й облаштувати у ній спорткомплекс для проведення змагань. Як зазначив він у зареєстрованій петиції, у будівлі могли б розмістити 5 тисяч учасників.  

«З офіційних джерел відомо, що будівля кінотеатру «Росія» перебуває у оренді у компанії «Інтехдоксервіс» на підставі рішення ВМР №2852 від 24.06.10 р., яка в свою чергу передавала цю будівлю в суборенду. Звідси така кричуща занедбаність будівлі. Термін оренди до 2021 р., отже саме цю будівлю кінотеатру «Росія» громада міста бачить як потужний, багатоцільовий спортивний комплекс для проведення змагань», – йдеться в зверненні. 

Чоловік зазначає, що через відсутність в країні багатоцільового спортивного комплексу, який міг би прийняти міжнародні змагання на 5 тисяч учасників та 5 і більше тисяч глядачів, реконструкція кінотеатру «Росія» на «Палац спорту Вінниця» була б найкращим рішенням. 

«Таке перетворення кінотеатру або його знесення та будівництво сучасного палацу спорту зробить з нашого міста спортивну столицю України! Тим більше, що Вінниця приймає на протязі року більше 100 змагань з різних видів спорту всеукраїнського рівня”, – додав чоловік.  

За його словами, Вінниччина багато років є лідером у багатьох соціальних рейтингах, є найкращим містом для ведення бізнесу, «отже час зробити Вінницю спортивною Меккою з найкращою молоддю». 

Аби петицію розглянули в міській раді, за неї мають проголосувати 350 вінничан. На сьогодні звернення підтримало 78 мешканців міста. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin