Наверх

На прийом в одну із Вінницьких лікарень тепер можна записатись онлайн

Днями запрацював оновлений сайт Вінницької міської клінічної лікарні №1.Тепер пацієнти можуть записатися на прийом до лікаря онлайн, заповнивши просту форму. Також на сайті доступна актуальна інформація про послуги та діяльність лікувального закладу.  

 

Окрім цього на сайті можна знайти інформацію про стаціонарні відділення, поліклініку та лікарів, які приймають, про послуги, дослідження, які виконує лікарня, залишити відгук про заклад, а також звернутись із питанням або залишити свої пропозиції.  

 

На фейсбук-сторінці Вінницкої міської ради повідомляють, що Вінницька міська клінічна лікарня № 1 минулого року стала першим закладом, де розпочали приймати  хворих на COVID-19.  Наразі заклад повністю змінив систему роботи, усі відділення були переобладнані і тепер вони приймають лише хворих на COVID-19 та з підозрою. А поліклініка продовжує працювати в повноцінному режимі.  

 

«Ми намагались зробити сайт максимально зручним та інформативним. На ньому розміщена уся актуальна інформація про наш заклад та про COVID-19. Також,  щоб не створювати черг у поліклініці, можна записатися на прийом онлайн та прийти у зазначений час.  Попередній запис проводиться за умови наявності електронного направлення сімейного або лікуючого лікаря. В поліклініці закладу також надаються платні медичні послуги за встановленими та погодженими тарифами. Їх можна отримати за відсутності електронного направлення або ж за бажанням»,  – розповів директор КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» Костянтин Ліваковський.

 

Записатися на прийом та ознайомитися з усіма послугами, які надає Вінницька міська клінічна лікарня №1 можна  за ЦИМ посиланням

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin