Вінниця
02.06.2023
22.37° C
Вгору

Легендарний Андрій Макаревич 30 жовтня заспіває у Вінниці

Його поважають і люблять за мудрість та пісні, які завжди будуть поза часом! Жива легенда, геніальний автор і безмежно талановитий музикант Андрій Макаревич, чий культовий гурт «Машина часу» вже 50 років є № 1 для шанувальників рок-музики, скоро приїде у Вінницю. Аби наживо вразити, здивувати і заспівати для усіх, хто цінує справжню музику!

Вперше у Вінниці 30 жовтня о 17.00 і 20.00 у Будинку офіцерів Андрій Макаревич презентує ексклюзивну концертну програму свого знаменитого джазового проекту Yo5.

Улюблені та знайомі кожному хіти «Перекресток», «Она идет по жизни, смеясь», «Однажды мир прогнется под нас», «Эпоха большой нелюбви», «Старый корабль», «Картонные крылья любви» та багато інших заграють новими фарбами і прозвучать у неочікуваному, приголомшливому джазовому аранжуванні.

Це безсумнівно буде найгучніша подія культурного життя Вінниці 2020 року. Концерт, який дійсно не можна пропустити! Найяскравіші враження від зустрічі із живою легендою – геніальним Андрієм Макаревичем – залишаться на все життя, – гарантують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» та Влад Сівак. – Дивовижний проект Андрія Макаревича Yo5 – це нова джазова стилістика, нові нюанси, новий настрій, нові акценти у старих культових піснях, які любить і знає кожен.

Попри те, що більшість прихильників асоціюють Макаревича виключно із рок-музикою, сам музикант давно міцно закоханий у джаз. Свою любов до цього жанру він передав у проекті Yo5, поглянувши на свої найкращі сольні пісні та хіти «Машини часу» крізь призму можливостей вільної джазової імпровізації.

Можна було при великому бажанні зробити і в електронному стилі чи ще якось, але навіщо здаватися сучаснішим, ніж ти є? Навіщо штучно молодитися? Я граю ту музику, яку люблю і яку сам слухаю, – зізнається Андрій Макаревич.

У проекті Yo5, що виник у 2015 році, разом із Андрієм Макаревичем грають знамениті джазмени-віртуози: піаніст Євгеній Борец, контрабасист Сергій Хутас, барабанщик Давид Ткебучава і саксофоніст Тимур Некрасов. За 5 років існування свого квінтету вони дали безліч концертів у США, Ізраїлі, Грузії, Швеції, Швейцарії, Фінляндії, Німеччині, Нідерландах, Бельгії та багатьох інших країнах Західної Європи. І вже 30 жовтня виступлять у Вінниці.

Концерт Андрія Макаревича і Yo5 стане відкриттям і незабутньою подією для усіх вінничан!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin