Вінниця
19.05.2024
19.86° C
Вгору

Бронювання журналістів від мобілізації: чи можливо це найближчим часом?

Нардеп, голова комітету ВР з питань свободи слова Ярослав Юрчишин прокоментував інформацію про те, що обговорюється питання бронювання журналістів. Він відповів, чи це можливо в українських умовах.

Про це народний обранець розповів у інтерв’ю виданню “РБК-Україна”

Юрчишин нагадав, що саме бронюваннявід мобілізації в Україні існує в інших важливих галузях. Тобто заброньованими можуть бути до 50% робітників певних підприємств чи відомств. 

“Але говорити про саме бронювання журналістів не доводиться з багатьох причин. У нас, по-перше, немає такої розкоші, як в Росії, які просто всі федеральні канали забронювали, вони не призиваються на “СВО”. У нас немає стільки мобілізаційного ресурсу, як в Росії”, – пояснив нардеп.

По-друге, зазначив він, в Україні інформаційний напрямок не розглядається як окремий напрямок боротьби: “Інформаційний фронт як такий існує, але ми його ігноруємо. Ми сподіваємося на свідомість наших медіа”.

Водночас Юрчишин зазначив, що мобілізація працівників медіа – це величезний козир, адже найкращі пресофіцери – це вихідці зі ЗМІ. 

“Звісно, вони набагато краще працюють з журналістами, і розуміють, що показувати, як показувати, що журналіст нам не ворог, а людина, яка прийде, покаже ваш напрямок, а потім на цей напрямок приїде додаткова амуніція, зброя і волонтерська допомога”, – розповів очільник комітету з питань свободи слова.

Джерело: ТСН

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin