Вінниця
24.05.2024
14.52° C
Вгору

У Вінниці обрали «Лідера – 2024» серед президентів учнівського самоврядування шкіл громади: хто ним став

У Вінниці обрали «Лідера – 2024» серед президентів учнівського самоврядування шкіл громади. Нею стала учениця ліцею № 31 Дар’я Керімова, пише ВМР.

 20 березня у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відбувся фінальний тур конкурсу «Лідер – 2024». Конкурс проводився у межах діяльності громадського об’єднання старшокласників «Лідер» Вінницької міської територіальної громади за підтримки департаменту освіти ВМР. Конкурс «Лідер року» проводиться у нашому місті понад 20 років. Саме тут президенти учнівських самоврядувань мають можливість проявити свої лідерські та організаторські здібності, випробувати свої сили з ораторського мистецтва та обмінятися досвідом роботи органів учнівського самоврядування шкіл громади.

Цьогоріч конкурс проходив у два тури. Перший відбірковий тур відбувся 28 лютого 2024 року. Його учасниками стали президенти учнівського самоврядування із 21 закладу загальної середньої освіти Вінницької МТГ, а саме: №№ 1, 3, 4, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 21, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 36, Вінницько-Хутірський ліцей, Вінницька приватна гімназія ТОВ «ВІЛЛА СКУЛ». Відбірковий тур складався із чотирьох етапів: інтелект-турніру «Brain time», ораторського конкурсу «Риторичний мастак», конкурсів на виявлення лідерських якостей та креативності «Лідерські ініціативи» та «7 кадрів».

За результатами відбіркового туру визначили шість конкурсантів, які вийшли до фінального туру, а саме:

  1. Гуцол Святослав, учень 10-В класу КЗ «Вінницький ліцей №1 ім. Миколи Пирогова»;
  2. Рибачук Дар’я, учениця 8-ЕМ класу КЗ «Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського»;
  3. Коберник Анна, учениця 11-А класу КЗ «Вінницький ліцей №8»;
  4. Оверчук Владислав, учень 10-А класу КЗ «Вінницький фізико-математичний ліцей №17»;
  5. Керімова Дар’я, учениця 11-В класу КЗ «Вінницький ліцей №31»;
  6. Мельніченко Юлія, учениця 9-Б класу КЗ «Вінницько-Хутірський ліцей».

За словами начальниці відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти ВМР Наталії Перекрестенко​​, на цьому конкурсі лідери учнівського самоврядування презентували свої здібності.

«Цей конкурс дає можливість обрати шкільного лідера серед старшокласників, який зможе повести за собою інших, взявши на себе відповідальність за прийняті рішення», – додала вона.

У фінальному турі конкурсанти презентували відеоролик, в якому оригінально представляли свої інтереси, досягнення, лідерську життєву позицію, а також розповідали про свою діяльність як президента учнівського самоврядування. Також демонстрували свої знання українського кінематографу та мистецтва, українських традицій та українських видатних особистостей, виконуючи завдання конкурсу «Пропагуй українське», створювали меседжі до тематичних постерів та проявляли свої ораторські вміння, презентуючи сучасні професії.

«Отож, дякуємо всім конкурсантам за участь та за те, що вирішили спробувати свої творчі сили», – зауважила начальниця відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти ВМР Наталія Перекрестенко.

За результатами конкурсного проєкту «Лідер – 2024» першість здобула президентка учнівського самоврядування комунального закладу «Вінницький ліцей № 31» Дар’я Керімова.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin