Вінниця
19.05.2024
19.86° C
Вгору

Електромобіль Tesla Model X завіз мільярдерку у озеро, вона загинула

Внаслідок нещасного випадку у США загинула мільярдерка Анджела Чао. Її електромобіль затонув у ставку в Техасі.

Інцидент стався 10 лютого, але подробиці стали відомі лише сьогодні.

Зазначається, що 9 лютого 50-річна Анджела Чао запросила на своє ранчо подруг з навчання у Гарвардській школі бізнесу. Після вечері вона залишила їх у гостьовому будинку і вирушила до свого маєтку. Через кілька хвилин вона зателефонувала до однієї з подруг і повідомила, що випадково з’їхала у ставок на своєму електричному кросовері Tesla Model X.

Співробітники екстрених служб прибули через 24 хвилини, але через місцевий рельєф екіпажу довелося йти до безпосереднього місця аварії пішки. Вони зв’язалися з диспетчерською службою з проханням надіслати команду водолазів, але жоден з них не був доступний. Гості ранчо, парамедики та рятувальники кілька годин безрезультатно намагалися розбити вікна чи відкрити аварійний люк.

Згідно зі службовим звітом, щонайменше один із співробітників екстрених служб висловив побоювання з приводу того, що може вдаритися струмом при роботі з електромобілем. Незабаром Чао все ж таки витягли з автомобіля і почали реанімувати, але безуспішно.

Попереднє розслідування показало, що це був нещасний випадок, але офіс шерифа все ще розслідує подію як кримінальну справу. Анджела Чао була генеральним директором великої судноплавної компанії та однією із сестер Елейн Чао, яка обіймала посаду міністра праці за президента Джорджа Буша та міністра транспорту за президента Дональда Трампа.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin