Вінниця
24.05.2024
16.89° C
Вгору

Чи варто сприймати серйозно ядерні погрози Путіна? – відповідь Зеленського

Росія може здійснити наземне вторгнення до країн НАТО, але не застосувати ядерну зброю. Таку думку висловив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю французькій газеті Le Monde.

«Я не думаю, що це серйозно (погрози Путіна ядерним ударом – ред.), це просто риторика, коли хтось погрожує країнам, які також мають ядерну зброю. Не виключено, що він може здійснити наземну інтервенцію на території НАТО, він здатен на це, тому що ядерної відповіді не буде. Я переконаний, що він дестабілізує Казахстан. Його план зрозумілий: примножити джерела дестабілізації в усьому світі. І чим більше їх буде, тим сильнішою буде його позиція на переговорах», – зазначив Зеленський.

За словами українського президента, очільник РФ Владімір Путін не прагне знищувати інші країни. Зеленський переконаний, що тому потрібно лише дестабілізувати та окупувати частину тої чи іншої держави.

Раніше CNN писало, що згідно зі словами двох високопоставлених чиновників адміністрації президента США, Білий дім був особливо занепокоєний тим, що Росія може застосувати проти України тактичну або бойову ядерну зброю. Те, що привело адміністрацію Байдена до такої оцінки, було не одним показником, а сукупністю подій, аналізів і — що дуже важливо — вкрай чутливих нових розвідданих. В період з кінця літа по осінь 2022 року, Рада національної безпеки США провела низку нарад, щоб розробити плани на випадок непередбачених обставин.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin