Вінниця
14.04.2024
21.95° C
Вгору

Міський конкурс молодих виконавців «Кришталева нота» триває у Вінниці

У Вінниці відбувається музичний конкурс для молодих виконавців під назвою “Кришталева нота”, який проводиться за ініціативою департаменту культури та з підтримкою Вінницької міської ради. Цей конкурс, який традиційно розпочинається у лютому і триває до квітня, проводиться щорічно з 2008 року з метою підтримки молодих музичних талантів. На даний момент вже оголошено переможців у номінації “Музично-теоретична Олімпіада” («Сольфеджіо»), як повідомили організатори.

Участь у конкурсі «Кришталева нота» у цьому навчальному році беруть учні мистецьких шкіл Вінницької міської територіальної громади, Дитячої академії мистецтв та Ліцею мистецтв Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М.Д. Леонтовича.

До складу журі увійшли представники від засновників конкурсу – працівники департаменту культури Вінницької міської ради та викладачі ВФКМ імені М. Д. Леонтовича. «Мета конкурсу – сприяти розвитку та самовираженню молодих талантів нашого міста. Адже ми прагнемо, щоб українську музичну спадщину плекали та примножували», – сказав директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук.

Змагання проходитимуть у трьох номінаціях та різних вікових категоріях: «Музично-теоретична Олімпіада» («Сольфеджіо») (базовий підрівень – 6 річне та 8 річне навчання); «Ударні інструменти» (категорія «Солісти»), (вікові категорії: молодша та старша) та «Піаністи», категорія «Солісти» (вікові категорії: молодша, середня та старша).

Так, за підсумками конкурсу у номінації «Музично-теоретична Олімпіада» («Сольфеджіо»), який відбувся в приміщенні закладу «Вінницька дитяча музична школа № 2», призові місця посіли:

8-річне навчання:

І місце – Ілля Барило – ВДМШ № 1;

II місце – Анна Шелестюк – ВДМШ № 2; Соломія Баланюк – ВДШМ;

III місце – Світлана Піскова – ВДМШ № 2; Софія Куцак – ВДМШ № 1.

6-річне навчання:

II місце – Анна Назаренко – ВДШМ «Вишенька».

Задля підтримки музичної самореалізації та мотивації для подальших досягнень у сфері мистецтва переможці та призери конкурсу отримають дипломи та грошові премії, а учасники – подяки.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin