Вінниця передала захисникам безпілотний авіаційний комплекс розвідувального типу
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/421085742_2119840678370476_2341694009098334311_n.jpg)
Заступник міського голови Андрій Очеретний розповів, що для цієї військової частини місто передає допомогу вже не вперше. Захисники та Захисниці потребують максимальної підтримки, оскільки перебувають на позиціях в небезпечних районах України, тож і на цей запит про потребу такого комплексу, який надійшов буквально тиждень тому, міська рада оперативно відреагувала.
“Починаючи з повномасштабного вторгнення допомога Вінницької міської ради для цієї бригади ТрО була системною. Спочатку ми передавали найнеобхідніше у вигляді субвенцій, одягу тощо. А починаючи з 2023 року ми почали закупівлю дороговартісних товарів, які, на жаль, вони самі придбати не можуть. Це “Мавіки”, тепловізори, хімічні грілки, термоси різного об’єму, а також безпілотні авіаційні комплекси розвідувального та ударного типу. 4 таких вони отримали за цей час і всі вони вже неодноразово випробувані в роботі, – сказав Андрій Очеретний.
За його словами, з початку повномасштабного вторгнення Вінницька міська рада купила 35 безпілотних авіаційних комплексів – 10 ударного типу і 25 – розвідувального. “Крила”, які передали військовим сьогодні – останні з наявних. Втім на цьому допомога Збройним Силам України не припиниться, адже Вінницька міська рада нещодавно оголосила про наміри придбати FPV-дрони, яких потребують військові на різних напрямках, а також іншого обладнання, серед якого 200 тепловізорів, 40 пошукових прожекторів та відповідна кількість зарядних станцій до них.