Вінниця
21.04.2024
5.52° C
Вгору

Міська рада передала Вінницькому торговельно-економічному інституту потужний дизельний генератор

Представники Вінницької міської ради відвідали Вінницький торговельно-економічний інститут державного торговельно-економічного університету минулого тижня, 4 січня. На користь навчального закладу муніципалітет передав потужний дизельний генератор, який забезпечить неперебивний освітній процес у випадках можливого відключення електропостачання. Попередній навчальний рік для інституту був важким через регулярні перебої з електропостачанням, але зараз викладацький та науково-педагогічний колектив, а також студенти мають можливість працювати та спілкуватися без перебоїв.

Важливо, що у випадку вимкнення електроенергії цей прилад забезпечить безперебійним електропостачанням одразу два корпуси вишу, а отже молодь зможе продовжувати навчатися. З такою ж метою напередодні муніципалітет передавав генератори і для Вінницького національного технічного університету. Така можливість у Вінницької міської ради з’явилася завдяки надійним партнерам – місту Мюнстер та посольству Німеччини в Україні. Про це розповів заступник міського голови Андрій Очеретний.

Директорка Вінницького торговельно-економічного інституту державного торговельно-економічного університету Наталія Замкова подякувала за скоординовану роботу Вінницької міської ради, Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та німецьких партнерів, завдяки яким вдалося забезпечити університет потужним генератором.

“Сьогодні наші викладачі та студенти мають можливість працювати не перериваючи освітній процес. З 1 вересня всі наші студенти навчаються в аудиторіях, всі заходи відбуваються наживо – ми всі сумували за живим спілкуванням. Генератор, який нам передала Вінницька міська рада, розрахований на 180 кВт, завдяки йому у нас є можливість забезпечити роботу одразу двох центральних корпусів, розміщених у середмісті Вінниці. Минулого року через блекаути та постійні обстріли енергетичної інфраструктури було важко, студенти навчалися дистанційно”, – сказала Наталія Замкова.

Координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Андрій Піжевський та Світлана Куца переконані, що права зупинятися – нема, потрібно й далі працювати та допомагати тим, хто цього потребує. Безперервний освітній процес – це міцний фундамент для розвитку майбутніх фахівців та експертів у різних галузях, які будуть відбудовувати Україну та створювати якісні та комфортні умови для життя в державі для громадян.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin