Вінниця
03.03.2024
4.68° C
Вгору

Засоби обігріву та техніка для розвідки: на фронт відправлено черговий вантаж з Вінниці

Вінницька міська рада продовжує працювати в межах ключових пріоритетів. На фронт з Вінниці відправили ще 2 тисячі хімічних грілок та один радіокерований комплекс для ефективного виконання бойових завдань нашими оборонцями.

Тендер по закупівлі відповідних засобів муніципалітет провів наприкінці цієї осені, розповідає заступник міського голови Андрій Очеретний.

“22 військові частини вже отримали допомогу від Вінницької міської ради, Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та всієї нашої дружньої громади. Це підтримка системна і наступного року буде збільшена. Ця військова частина отримала хімічні грілки та один авіаційний комплекс, хлопці зараз працюють на Східному напрямку і ми сподіваємося, що всі вони повернуться здоровими та неушкодженими і обов’язково з Перемогою”, – сказав Андрій Очеретний.

Комплекс, переданий військовій частині – українського виробництва. Радіус його дії складає близько 40 кілометрів і важливо, що він може працювати у будь-яких погодних умовах – як взимку, так і влітку. Про це розповів координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Олександр Чернега. Разом з ним на передачі допомоги також був присутній координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Тарас Присяжнюк.

“Ми буквально щодня спілкуємося з військовими і докладаємо всіх зусиль для того, щоб підтримати їх і закрити запити. Ця передача – це підсилення наших бійців технікою, яка допоможе їм виконувати роботу на передовій та додасть віри в те, що вони не самі. Головний пріоритет бюджету на 24 рік – безпека та оборона. У п’ятницю на сесії затвердили відповідне рішення і ми будемо активно працювати в цьому напрямку, щоб наблизити Перемогу”, – зазначив Олександр Чернега.

Військовий Олександр, який отримував обладнання та хімічні грілки для себе та побратимів, зазначив, що переоцінити значення такої техніки неможливо.

“Це війна дронів і вони задіяні в будь-яких етапах бойових дій. Ця система допоможе нам проводити розвідку та коригувати вогонь артилерії. Хімічні грілки зігріють нашу піхоту в окопах. Такими термопакетами ми користувалися, це надійний засіб обігріву, розходяться дуже швидко. Це зберігає здоров’я хлопців, причому не тільки кінцівки від обморожень. В куртках є спеціальні кишені на попереку, ми туди їх кладемо, щоб було тепліше. Ми вдячні Вінниці за таку посильну допомогу”, – сказав Олександр.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin