Вінниця
03.03.2024
7.59° C
Вгору

У Міноборони пояснили, як планують виконати план з мобілізації

Мобілізація в Україні буде тривати паралельно з рекрутингом до Збройних сил. Військовим вдасться набрати необхідну кількість людей для захисту держави.

Таку заяву в ефірі телемарафону зробив речник Міністерства оборони України Ілларіон Павлюк. Він заперечив той факт, що відтепер країну захищає “тільки той, хто хоче, а хто не хоче, тому не треба”. Адже в українців на тлі цих розмов про рекрутинг може скластися хибне враження.

За словами Павлюка, рекрутинг — це насамперед покращення сервісу, підходів до мобілізації тих людей, які готові служити в українській армії.

“Ми пропонуємо добровільно, не чекаючи мобілізації чи повістки, доєднатися до ЗСУ, пропонуємо вибір спеціальностей. Але це не може означати, що служитимуть лише тільки ті, хто хочуть і що тепер можна обрати тільки не бойові спеціальності, попри те, що у війську справді велика потреба в різних спеціальностях”, — розповів речник.

Павлюк зауважив, що рекрутинг допоможе Міноборони набрати якнайбільше людей. Але й завдяки мобілізації “ми все одно доберемо ту кількість людей, яка потрібна” оскільки є необхідність захищати Україну.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin