Вінниця
03.03.2024
4.68° C
Вгору

Вінниця відправила черговий вантаж на Донецький напрямок: що передали на фронт?

Вінницька громада передала захисникам чергову партію допомоги. Військова частина, де також служать вінничани, отримала радіокеровані комплекси українського виробництва та дрони.

Заступник міського голови Андрій Очеретний розповів, що обладнання знадобиться оборонцям під час відпрацювання бойових завдань. Попрямує ж допомога на один з найважчих напрямків на сході України – Донеччину.

“Разом з громадою придбали два безпілотних авіаційних комплекси, до якого входять 8 крил і ще п’ять “Мавіків” – квадрокоптерів, які використовують для розвідки та коригування вогню. Оборонці мають бути забезпечені необхідним, щоб ефективно виконувати бойові завдання і це основні пріоритети Вінницької міської ради – безпека та оборона. Ми переконані, що ця допомога підсилить їх можливості та додасть впевненості у своїх силах. І найважливіше те, що збереже життя українських Захисників”, – наголосив Андрій Очеретний.

Координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Малінін додав, що запитів від військових надходить дуже багато і завдяки командній роботі вдається швидко реагувати та закривати потреби Захисників.

“Наразі ми вже допомогли багатьом військовим частинам. Запити різні. Сьогодні передаємо необхідні засоби для розвідки – обладнання, яке запросили воїни і повезуть на Східний напрямок. Більша частина допомоги для оборонців українського виробництва”, – додав Володимир Малінін.

Військовий з позивним “Псих” розповів про службу на передовій та своїх побратимів, які щодня виборюють українські землі у окупантів. Він подякував громаді Вінниці за швидку та своєчасну допомогу – технічне оснащення.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin