Вінниця
03.03.2024
7.61° C
Вгору

Вінниця проводжає у Небесний стрій Героя Олександра Меньшова

Сьогодні у Вінниці прощаються із Захисником Олександром Меньшовим, який боронив Україну на Донецькому напрямку, де і прийняв останній бій під Кліщіївкою 17 листопада. Олександр був молодшим сержантом 22-ї окремої механізованої бригади. Церемонія прощання із Захисником та заупокійне богослужіння відбудеться у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, початок об 11:00 год.

Олександр Меньшов народився 13 березня 1977 року у Херсоні. Був письменником – автором детективних романів про альтернативну історію. На початку повномасштабної війни Олександру, його дружині та двом неповнолітнім дітям довелося стати свідками окупації рідного міста. Лише за пів року родині вдалося переїхати до Вінниці. Після чого письменник твердо вирішив вступити до Збройних сил України.

Нещодавно друком вийшла його книжка-щоденник «Я, Фокс і окупація». У ній Олександр описав жахіття, які спіткали херсонців під ворожим гнітом. На сторінках знайшли відображення факти, свідчення, а також думки, розповіді рідних та знайомих. На жаль, сам автор побачити вихід своєї книжки у світ так і не встиг…

«Олександр Меньшов був людиною честі, талановитим автором, щирим патріотом, що палав любов’ю до України та своєї сім’ї», — написали у видавництві.

«Загибель Олександра – непоправна втрата для усіх, хто його знали, читали твори чи мали можливість почути у пластунському колі, але найбільшою вона є для родини, – каже дружина полеглого Героя Людмила. – Він був найкращим батьком для наших дітей та люблячим чоловіком». Церемонія поховання Олександра Меньшова відбудеться 29 листопада на Алеї Слави Сабарівського кладовища (початок об 11:00).

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin