Вінниця
02.03.2024
6.05° C
Вгору

Виплати українським військовослужбовцям у грудні: як зміняться зарплати та надбавки

Зарплати та надбавки військовослужбовців залежать від їх виконаної роботи та рівня завдань. Розмір виплат для українських військових у грудні не зміниться. Нагадаємо, які суми виплачують згідно із законом тим, хто захищає Україну в лавах ЗСУ.

Мінімальна оплата праці військових становить 20 тис. грн. Це сума, що сплачується майбутнім воїнам, які проходять навчання.

Зарплата стрільців у грудні, як і зараз, залишиться 20587 грн в місяць. Військові з такою ж професією за виконання бойових завдань отримають значно більше – 50587 грн.

Учасникам бойових дій безпосередньо на передовій належать виплати у розмірі 120 587 грн на місяць, з урахуванням надбавок.

Контрнаступ ЗСУ – військова ініціатива перейшла на сторону України » Слово  і Діло

За законом тим, хто виконує бойові завдання на передовій, виплачується додаткова винагорода у розмірі 30 тисяч гривень. А тим, хто безпосередньо бере участь у бойових діях, виплачується додаткова винагорода у розмірі 100 тисяч гривень.

Щомісячна винагорода у 2350 грн передбачена для курсантів військових вишів.

Також українським військовим передбачено такі виплати:

  • 30 000 грн за розмінуванням поза зоною бойових дій;
  • 50 000 грн для командирів, військових зі штабів, керованих частинами та підрозділами, що ведуть бойові дії,
  • 100 000 грн для тих, хто розмінує територію в зоні бойових дій, а також військовослужбовцям ракетних військ, артилерії, ППО, які завдають ударів по противнику.

У грудні не буде внесено жодних змін до чинної системи нарахування зарплат військовим, і вони традиційно отримають свої виплати на банківські картки. Зарплати військовим надходять, як і найманим працівникам, у два етапи: у вигляді авансу (з 5 по 15 число) і основної суми (з 25 до початку наступного місяця).

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin