Вінниця
06.02.2023
-4.4° C
Наверх

«Збройні Сили України – сьогодні на цих трьох словах тримається вся країна» – Сергій Моргунов привітав захисників і захисниць та подякував за їх роботу

Сьогодні, 6 грудня, відзначають День Збройних Сил України. Міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук та телеграм каналі привітав захисників та захисниць і зазначив, що вони сьогодні є уособленням патріотизму та гідності, які демонструють усьому світу, як треба боротися та захищати свою рідну землю.

Саме цього дня, рівно 31 рік тому Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України». В умовах повномасштабної війни – це свято набуває ще більшої значущості, адже ЗСУ є невіддільним елементом нашої країни, які виконують одну із найважливіших функцій держави – це захист.

«Мужність, відвага, непохитність – сьогодні ЗСУ звучить так. Навіть не маючи відповідної зброї у перший тиждень повномасштабної війни, ви знищили десять тисяч окупантів, сьогодні ця цифра наближається до ста тисяч», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Очільник громади наголосив, що Збройні Сили України – це фортеця незламності. Так, під ворожим вогнем, в понівечених містах, в холодних окопах та під ворожим вогнем українські захисники боронять нашу країну від ворожих військ, іноді надто великою ціною – власним життям та здоров’ям.

«Б’єтесь за кожен клаптик своєї землі, як леви. У звільнених містах і селах вас зустрічають не просто як рятівників, а як найрідніших – зі сльозами на очах. Збройні Сили України – сьогодні на цих трьох словах тримається вся країна», – наголосив Сергій Моргунов.

Також очільник громади подякував захисникам та захисницям за мужність та боротьбу, яку вони проявляють щодня.

«Дякую за Вінницю. Дякую вам за Київ, Ізюм, Херсон, дякую за те, що ви робите можливим неможливе! Зі святом, наші Герої. З Днем Збройних Сил України! Повертайтеся живі, повертайтеся з Перемогою!» – говорить Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin