Вінниця
26.03.2023
13.9° C
Вгору

Ахметов: результат війни може бути лише один – перемога України

Бізнесмен Рінат Ахметов повідомив, що перебуватиме в Україні до остаточної перемоги над росією і зробить усе можливе, щоб допомогти українській армії.

Про це він сказав в інтерв’ю швейцарському виданню Bilan.

“Я перебуваю в Україні та буду в Україні до нашої перемоги”, – сказав бізнесмен.

Він наголосив, що вірить у перемогу української армії на полі бою, а будь-які переговори з Росією можливі лише після того, як її війська покинуть українську територію.

“Я вірю в перемогу української армії на полі бою і на допомогу наших західних партнерів. Будь-які переговори можливі лише після того, як російська армія повністю піде з української землі”, – сказав Ахметов.

“Вихід цієї війни може бути лише один – це перемога України і перемога всього вільного світу. Я не знаю точно, коли це станеться, але переконаний, що так буде. І живу цим щодня”, – додав він.

Війну, яку росія розпочала проти України, він назвав “підлою, безжальною, кривавою та жахливою, подібною до якої світ не бачив після Другої Світової”.

Нагадаємо, Рінат Ахметов прилетів до Києва 23 лютого на зустріч із президентом Зеленським і з першого дня війни перебуває в Україні.

Його підприємства переведені у військовий режим роботи, забезпечуючи ЗСУ та сили оборони бронею, бронежилетами та інженерними спорудами зі сталі. Також підприємства Ахметова в рамках його ініціативи Сталевий фронт закуповують для потреб військових дрони, тепловізори, рації та інше обладнання. З початку війни Фонд Ріната Ахметова, його підприємства та ФК Шахтар передали на підтримку ЗСУ та гуманітарну допомогу 3,5 млрд грн.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin