Вінниця
30.03.2023
7.02° C
Вгору

З початку року майже 40 вінничан скористалися послугою «Муніципальна няня»

Заявку на отримання послуги «Муніципальна няня» з початку цього року подало 37 жителів Вінницької міської територіальної громади. Про це повідомляє департамент соціальної політики міської ради.

“У Вінниці від початку року 37 сімей скористалися послугою “муніципальна няня”. Переважно, це родини, де двоє і більше дітей віком до трьох років”, – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

15 грудня 2021 р. Кабінетом Міністрів затверджено постанову “Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”.

 

Послуга “муніципальна няня” надаватиметься для забезпечення догляду за:

  • дитиною віком до трьох років, яка потребує додаткового догляду (дитина з інвалідністю до трьох років, дитина до трьох років, хвора на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, дитина до трьох років, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність);
  • двома і більше дітьми віком до трьох років;
  • дитиною віком до трьох років, якщо один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю І чи ІІ групи.

 

Також скасовано обмеження:

  • щодо кількості дітей, за якими муніципальна няня може здійснювати догляд, оскільки послуга “муніципальна няня” буде надаватись виключно тим групам населення, які найбільше потребують допомоги у здійсненні догляду за дітьми;
  • щодо зайнятості батьків.

Компенсація не може бути більшою за сплачену батьками муніципальній няні вартість послуги з догляду, зазначає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Щодо консультацій та замовлення талону попереднього запису можна звертатися за номерами телефонів:

  • 50-83-88, 50-83-96, 097-101-58-40 (Управління соціального захисту населення “Правобережне”);
  • 50-86-70, 50-86-69, 097-101-45-18 та 093-190-83-93 (Управління соціального захисту населення “Лівобережне”).
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin