Наверх

У Вінниці біля освітніх закладів висадили 9 тисяч квітучих кущів

За майже три місяці волонтер(к)и Гуманітарного хабу прийняли і відправили понад 700 тонн продуктів, медикаментів, одягу та інших речей, які стали рятівними для українців та українок, котрі потерпають від війни та її наслідків. Благодійна допомога надходила з 14 країн світу, міст-побратимів Вінниці, від громадських організацій та українських діаспор. На знак подяки за підтримку і допомогу Фонд громади «Подільська громада» спільно з компанією «Dekoplant» зініціювали акцію «Квіти вдячності».

 

За словами голови правління Фонду громади «Подільська громада» Олени Данілової, до толоки з висадки декоративних кущів залучені як місцеві мешканці, так і внутрішньо переміщені особи, які через бойові дії вимушено залишили свої домівки й переїхали на Вінниччину. Таким чином вони отримали можливість власноруч створити красу в тих місцях, де нині мешкають.

 

«У Вінницькій громаді висадка відбувається на територіях 98 закладів. Зокрема, біля дитячих садочків, ліцеїв, гуртожитків. На їхній території висаджуємо майже 5 тисяч кущів. Решту відправляємо у громади Вінницької області, а також на Київщину, Харківщину та Миколаївщину, – коментує Олена Данілова. – Серед саджанців – форція, дейція, філадельфус, спірея, вейгела. Кожне декоративне дерево уособлюватиме собою Жешув, Кельце, Люблін, Пітерборо, Кошице та багато інших міст, чиї громади протягнули Україні руку підтримки, допомоги і турботи. Квітучі кущі стануть символом вдячності і водночас нового життя».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin