Наверх

Мер міста розповів про модернізацію одного з найстаріших садочків Вінниці

У садочку №21 реконструювали дах, утеплили стіни і фундамент, замінили вікна. Після оновлення заклад схожий на старовинний замок. Садочок «Оленка» на вулиці Міліційній – один з найстаріших у місті. Будівлі понад сто років. Садок не просто змінив зовнішній вигляд. Його модернізували за стандартами енергоефективності. Про це повідомляє міська рада. 

 

«Сьогодні садочок №21 – це заклад санаторного типу, де виховуються понад 300 дошкільнят. Важливо, що завдяки комплексній реконструкції вдалося покращити мікроклімат у групах. Оновили минулого року також і територію садочка: зробили благоустрій та встановили сучасний спортивний майданчик», – каже очільник міста Сергій Моргунов.

Довідка:

У 2021 році у Вінниці активно проводили роботу щодо розвитку галузі освіти. Відкрили два нових садочки. Садочок №33 у Тяжилові, що має назву «Дивосвіт», та садок «Грайлик» на Вінницьких Хуторах. Обидва садочки мають по 6 груп і розраховані на 110 місць кожен. Завершили будівництво нового корпусу на 9 груп садочка №16 «Бджілка» на вулиці Зерова, який почали будувати «з нуля» у 2019-му році замість старого аварійного корпусу

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin