Наверх

За пргорамою «єПідтримка» українцям виплатили майже 6 мільярдів гривень

Українцям за програмою «єПідтримка» виплатили майже шість мільярдів гривень. Понад 700 мільйонів гривень з отриманих коштів громадяни вже витратили.

 

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Замість прямих дотацій ми обрали механізм стимулювання попиту у тих секторах економіки, що найбільше постраждали від карантинних обмежень. Йдеться про креативні індустрії, спорт, книговидавництво, пасажирські перевезення тощо. Саме в цих сферах українці можуть витратити і уже витрачають нараховані кошти. І найбільшим попитом зараз користується придбання книжок, квитків у кінотеатри та залізничних квитків», – уточнила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Зокрема, за видами витрат найпопулярнішими стали:
– книжкові магазини – 250 млн грн;
– кінотеатри – 210 млн грн;
– залізничні та авіа пасажирські перевезення – 90 млн грн;
– театри, концерти та розважальні послуги – 87 млн грн;
– спорт – 59 млн грн.

Також, нагадаємо, ініційована Президентом України програма єПідтримка спрямована на стимулювання людей до вакцинації від COVID-19 та підтримку секторів економіки, що найбільше постраждали від карантинних обмежень. Це сфери культури, спорту, пасажирських перевезень.

 

З другої половини січня 2022 року програму буде розширено – українці, старші за 60 років, зможуть витратити кошти за програмою на придбання ліків.

Відповідно до умов програми 1000 грн можуть отримати всі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Кошти надаються на 4 місяці з моменту отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн (шляхом безготівкового розрахунку через термінал компанії).

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin