09.05.2024
9.82° C
Вгору

Вінницька «Нива» продовжує втрачати очки

У рамках 12-го туру Другої Ліги чемпіонату України з футболу Вінницька «Нива» приймала Чернівецьку «Буковину». Грали сьогодні, шостого жовтня, на Центральному міському стадіоні.

Про це повідомляє «Моя Вінниця».

Матч розпочався цілком спокійно. Відкрити рахунок мали можливість обидві команди. Наприклад на четвертій хвилині гості пробивали небезпечний штрафний. А на п’ятій – в метрі від воріт вдарив Георгієв. Протягом всього матчу свою майстерність демонстрували воротарі Шкарбан та Пономаренко.

Не обійшлося й без червоної картки для нашої команди. Володимир Циткін отримав її за друге попередження за висловлювання в бік арбітра.
В перерві матчу лунав новий гімн «Ниви». Його автор – Олександр Онофрійчук, власне, він його й виконав на стадіоні. Матч закінчився з рахунком 0:0, це означає, що «Нива» продовжує втрачати очки.