6 червня Вінниця проводжає у вічність оборонця України Карпуся Олександра Олександровича

Олександр Карпусь відстоював демократичні цінності України на майдані Незалежності під час Революції Гідності. З позивним Рок захищав її свободу у лавах добровольчого батальйону «Айдар» у зоні Антитерористичної операції. Був і серед тих, хто першим рушив на оборону держави на початку повномасштабного російського вторгнення. Воював у складі військової частини Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Навесні 2022 року на Київщині Олександр отримав важке поранення. Втім, після тривалого лікування знову повернувся у стрій. Службу продовжив у Вінницькому ОМТЦК та СП. Та, на жаль, бойові рани далися взнаки. Життя воїна обірвалося 4 червня. Йому навічно залишилося 54 роки…

Народився Олександр Карпусь у Вінниці 21 лютого 1970 року. Атестат про середню освіту здобув у 26-й загальноосвітній школі. Після чого свого часу навчався у тоді ще Вінницькому політехнічному та торговельно-економічному інститутах. У цивільному житті свої знання та вміння застосовував у різних підприємствах та структурах міста, започатковував і власний бізнес.

«Але найголовнішим і останнім його місцем роботи був захист Батьківщини. Батька не цікавили звання. Подолання кар’єрних сходинок нічого для нього не важило. Він був і вважав себе просто Солдатом України. За неї, за її волю, завжди готовий був віддати найдорожче – своє життя. Самовіддано і безкорисливо пожертвувати всім заради того, щоб ми були вільні, найголовніше – вільні духом. Для багатьох був прикладом для наслідування, його людські риси і якості надихали, захоплювали і мотивували, викликали щиру і глибоку повагу, – розповідає донька Небесного воїна Юлія. – Честь, гідність, доброта, внутрішня сила, непохитна свободолюбивість у всьому – це те, чим він вирізнявся серед людей. Жив як воїн, і піти завжди хотів теж як воїн – полягти за свободу і безпеку для своїх близьких, і за український народ».

Олександр був люблячим батьком та турботливим дідусем для двох онучок.

Церемонія прощання з Олександром Карпусем розпочнеться сьогодні о 9:00 год за адресою: 2-й пров. Миколи Хвильового, 34.

Чин поховання воїна відбудеться об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!