Ще 240 FPV-дронів, чотири Mavic 3T та чотири тепловізори відправили на східний напрямок
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/1305peredacha24-1.jpg)
240 FPV-дронів, чотири Mavic 3T та чотири тепловізори було передано від громади трьом військовим частинам прикордонників за участю Вінницького міського голови Сергія Моргунова, заступника міського голови Андрія Очеретного та депутаток міської ради, координаторок Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлани Ярової та Катерини Поджаренко. Допомогу на східний напрямок будуть доставляти їхні побратими.
Військові кажуть, що перевага на полі бою буде у того, хто матиме більше необхідного обладнання.
«Безпілотники дуже потрібні, бо зараз інтенсивність безпілотних війн висока. Вони дуже допомагають боронити українську землю», – розповідає військовослужбовець однієї із частин, що отримала допомогу.
Сергій Моргунов зазначив, що зараз запитів саме на безпілотники є чимало, тому будемо продовжувати інтенсивно працювати у цьому напрямі.
«На сьогодні ми підтримуємо близько 30 військових формувань. Наша команда залишається на зв’язку з військовими. Ми завжди просимо, щоб вони визначили потреби, і давали свої рекомендації, яку саме техніку їм передати. І, звісно ж, чекаємо від них фідбек, як працює та техніка, що ми передавали раніше. Запит прикордонників був саме на FPV та Mavic 3T. Наша головна мета, щоб те обладнання, яке купуємо нашим Захисникам та Захисницям, було для них максимально корисним та допомагало у бою», – додає Сергій Моргунов.
Цьогоріч із бюджету Вінницької громади на пріоритет «безпека та оборона» скеровано близько 1 мільярда гривень. А Вінниця, згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.
Схожі публікації
Як вимикатимуть світло та скільки черг буде застосовано завтра, 27 липня: подробиці
За вказівкою Укренерго графіки відключень завтра застосовуватимуться лише в години вечірнього піку споживання, повідомляє ДТЕК. Відповідно, з 17:00
Він — українське втілення вихору пристрастей! VOLKANOV у суботу у Вінниці з великим концертом
VOLKANOV у суботу з великим концертом «Тебе знайшов» у Вінниці! 27 липня о 18.00 у PIROGOV SKY,
Як провести вечір п’ятниці: 11 найкращих ідей
Сьогодні вечір п'ятниці, час, коли можна відпочити та присвятити час собі. Видання " Це Вінниця, друже"