Вінниця
19.05.2024
19.62° C
Вгору

Росія обстріляла Одесу під час зустрічі Зеленського з прем’єром Греції у місті: є загиблі та поранені

Вранці 6 березня армія РФ атакувала Одесу. Є загиблі та поранені. Про це під час візиту до Одеси повідомив президент України Володимир Зеленський, передає кореспондентка Суспільного.

“Ми бачили сьогодні цей удар. Ви бачите, з ким ми маємо справу, їм все одно, куди бити. Я знаю, що сьогодні були жертви, всіх деталей не знаю ще, але знаю. що є загиблі, є поранені”, — сказав Володимир Зеленський.

Президент додав, що російській армії все одно куди бити: по військовим чи цивільним. Для захисту Україні потрібна система протиповітряної оборони.

“Це військові, цивільні, міжнародні гості — цим людям все одно. Вони або з глузду з’їхали, або повністю не контролюють, що їхня терористична армія діє. Це говорить про те, що нам передусім треба захищатися. Краще за все, це система протиповітряної оборони”, — додав президент.

У момент атаки глава держави був з прем’єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом. Вони перебували в порту. За словами грецького прем’єра, вибухи були близько від них.

“Президент Зеленський і його штаб нам показував і пояснював значення порту і те, що робиться, щоб відновити і посилити шлях морський український і яку шкоду зазнав під час атак. Уже в самому кінці ми почули звук сирен і вибухи, які були дуже близько від нас. Ми не встигли піти в захищене місце, це дуже вражаючий досвід”, — сказав Кіріакос Міцотакіс.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin