Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб підтримує діток Вінницької громади: подробиці

Сьогодні, 6 березня, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб спільно з Вінницькою міською радою вчергове ініціював відпочинок для малечі. Цього разу дітлахи відвідали кінотеатр «Cinema City».

Понад 200 учасників, серед яких дітки пільгових категорій, ВПО, діти Захисників та Захисниць, переглядали мультфільм «Переліт». Шалені емоції, попкорн, оплески та безліч однолітків, які з радістю і захопленнями дивились анімаційну пригоду про тваринок.

Депутатка Вінницької міської ради та координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлана Василюк розповіла, що сьогодні у залі зібралось багато діток.

«Діти – це найважливіше, що є в нашому житті, отож щоденно ми стараємось придумати якісь розваги для них. В кожного з них своя історія, тож аби дітлахи забули негативні емоції, які отримали через війну, маємо продовжувати дарувати їм позитивні емоції. Цього разу зібрали і малюків у супроводі батьків, і старших діток – від 5 до 14 років, – які в колі однолітків переглянули мультфільм», – повідомила Світлана Василюк.

На захід завітала і сім’я вінничан – братик Сашко і сестричка Вікторія. Дітлахи дуже полюбляють мультфільми, але в кінотеатрі вперше, тому йшли з цікавістю та радістю.

Понад півтори години дітки із захопленням переглядали мультфільм. Відмінний настрій та багато позитивних емоцій гарантували для дітвори організатори заходу.

Як зазначив депутат Вінницької міської ради та координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Дмитро Мира, такі заходи організовують для дітей в межах акції «Діти мають право на дитинство», і мають основну мету – відволікти найменших мешканців громади та гостей міста від повсякденних тривог й створити позитивні емоції попри війну.

«Дітям необхідно дарувати позитивні емоції та нові враження. Тому ми з колегами не зупиняємось й підтримуємо дітлахів, які попри все мають бути щасливими», – підкреслив Дмитро Мира.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб (Гуманітарний штаб) створено на початку березня 2022 року спільним рішенням Вінницького міського голови Сергія Моргунова та голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового. Очолити Штаб погодився Володимир Гройсман.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin