Вінниця
21.04.2024
5.52° C
Вгору

Вінничанина, який самовільно обрізав дерева, “Муніципальна варта” притягнула до адміністративної відповідальності

Нещодавно працівники комунального підприємства “Муніципальна варта” виявили, що на вулиці Северина Наливайка, в приватному секторі, чоловік організував вирубку гілля багаторічних дерев. За це порушення Правил благоустрою Вінницької міської територіальної громади його було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Як розповів начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур, за самовільне пошкодження зелених насаджень на організатора цих робіт інспектори склали протокол за ст.152 КУпАП.

“Згідно з Правилами благоустрою ВМТГ задля проведення санітарної чистки дерев на території загального користування потрібен попередній акт обстеження зелених насаджень, після висновків якого тільки балансоутримувач (у цьому випадку МКП “Вінницязеленбуд”) цієї території може забезпечувати належний стан дерев”, – повідомляють у КП “Муніципальна варта”.

Тим часом у МКП “Зеленбуд” нагадують, що санітарну обрізку дерев проводять щороку навесні, які тільки дозволяють погодні умови. Задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та травмування людей, майстри обрізають сухе гілля, яке може зламатись при поривах вітру, а також те, що заважає руху громадського транспорту.

Віталій Чигур також додав, що “Муніципальна варта” активно комунікує з вінничанами. Небайдужі мешканці громади регулярно звертаються з різними проханнями та повідомленнями. З початку 2024 року опрацювали понад дві сотні звернень від містян у телефонному режимі та через месенджери.

У разі виявлення правопорушенням, повідомляйте за номером (067) 410 21 01 (Ситуаційний центр), або ж до Цілодобової варти за номером тел. 15-60.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin