Вінниця
26.02.2024
10.26° C
Вгору

Турбота про екологію та створення нових робочих місць: Старостат Вінницько-Хутірського округу та Фабрика смаку «Сонях» підписали Меморандум про співпрацю

Старостат Вінницько-Хутірського округу та компанія “Фабрика смаку «Сонях»”, спеціалізована на виробництві продуктів з соняшникового насіння, уклали Меморандум про співпрацю з метою реалізації екологічних ініціатив та створення нових робочих місць. Згідно умов угоди, підприємство впроваджуватиме серію екологічних заходів, а старостат надаватиме підтримку у цьому напрямку. Крім того, домовлено про співпрацю у сфері працевлаштування.

«Я впевнений, що підписаний меморандум принесе справді хороші результати для нашого округу: це нові робочі місця, а для бізнесу – спосіб показати свою екосвідомість. Адже запит на зелений курс та відновлювальні джерела енергії сьогодні як ніколи на часі, – зазначає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко. – Торік ми спільно з цим виробником, який вводить свої нові потужності на території округу, напрацювали низку покращень в напрямі екології, які реалізуються уже сьогодні».

Наразі, за словами старости, фабрика змонтувала додаткову висоту промислового димаря та переглянула процес фільтрації вихідних газів. Контролюють на підприємстві й рівень шуму, шляхом обмеження годин робіт, котрі спричиняють небажані гучні звуки, та встановленням барʼєрної конструкції для зменшення шуму генераторів. На цей час фабрика працює над облаштуванням сучасної системи очищення газів шляхом додаткової гідрофільтрації.

Як зазначає Владислав Кривешко, плідна співпраця з підприємствами, які розміщені на території округу, – напрям роботи, який щорічно приносить результати на користь мешканцям: від зміцнення нашої стійкості шляхом створення нових робочих місць до турботи про безпеку дітей та дорослих в оновлених укриттях.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin