Вінниця
26.02.2024
11.21° C
Вгору

У Вінниці для молоді, юних вінничан та ВПО організували відпочинок на ковзанці

Учора, сьомого лютого, приблизно сорок молодих вінничан вперше мали можливість активно провести час, спробувати ковзани. Поїздка до “Льодової арени” була організована відділом молодіжної політики Вінницької міської ради для енергійної молоді, волонтерів, а також для хлопців і дівчат з числа внутрішньо переміщених осіб.

Учасники події мали можливість продемонструвати свої вміння на катку, взяти участь у змаганнях на швидкість, виконувати складні трюки та насолоджуватись моментами спілкування з друзями. При цьому, усі бажаючі отримували майстеркласи від досвідчених тренерів, які допомагали покращити навички катання на ковзанах.

«Ми неймовірно вдячні за запрошення. Це те що треба, адже тут весело, спортивно та круто, – каже тринадцятирічний Дмитро.– Цього разу я вдруге став на ковзани, але зміг втримати баланс і поїхати впевнено та швидко».

А начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак зазначила, що подібні заходи організовують не вперше і щоразу відчувають величезну енергію та ентузіазм, з якою юні вінничани сприймають кожну таку акцію.

«Ми вкотре переконалися, наскільки важливо проводити такі ініціативи для нашої молоді. Похід на каток допомагає їм не лише розважитися, а й підтримати здоровий спосіб життя», – підсумувала вона.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin