Вінниця
26.02.2024
11.34° C
Вгору

У Вінниці провели спортивний захід для військових, які зараз проходять реабілітацію

Сьогодні, восьмого лютого, відбувся спортивний захід, спрямований на підтримку та відновлення сил військовослужбовців, які перебувають на реабілітації. Змагання відбулися на базі одного зі спорткомплексів і були організовані комітетом по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Участь у спортивній події взяли 25 військовослужбовців. Захід відбувся на одній спільній локації, поділеній на різні майданчики, адаптовані для маломобільних людей. Спортивний захід охопив широкий спектр змагань, серед яких були дартс, теніс, шахи, шашки та баскетбол. Військовослужбовці брали участь як в індивідуальних, так і в командних змаганнях, створюючи конкурентну та одночасно дружню атмосферу.

undefined

За словами голови комітету по фізичній культурі та спорту Сергія Краєвського, муніципалітет Вінниці продовжує приділяти увагу реабілітації воїнів. «Ми дякуємо Захисникам та Захисницям за оборону, – каже Сергій Краєвський. – Раді що можемо організовувати такі спортивні заходи для військовослужбовців. Сьогодні в межах дружніх змагань для наших Захисників облаштували різнопланові майданчики, аби кожен обрав той вид спорту, який йому до душі». 

undefined

Захід позитивно сприйняли військові, що перебувають на реабілітації. Організатори сподіваються, що такі спортивні зустрічі стануть регулярними та нададуть військовим можливість поспілкуватись та перезавантажитись.

Своїми враженнями від дружніх змагань поділився Захисник України Армен. Чоловік з 24 лютого 2022 року пішов добровольцем у ЗСУ. Спочатку обороняв Київщину, згодом був у гарячих точках інших областей. Своє поранення отримав на Запоріжжі.

«На мою думку, такі спортивні заходи корисні, особливо в такий непростий для українців час. Тут є побратими з якими можна поділитись думками та зіграти у спортивні ігри, попри отримані травми», – підсумував оборонець.

На завершення дружніх змагань усіх учасників нагородили грамотами, медалями та патріотичними подарунками від комітету по фізичній культурі та спорту міста.

undefined

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin