Вінниця
14.04.2024
21.95° C
Вгору

Вінницькі бабусі-екстремалки: для літніх відвідувачів Терцентру організували катання на тюбах

Учора, 23 січня, 20 сміливих бабусь віком 60+, які є відвідувачками вінницкого Терцентру, зібравшись у тюбінг-парку Vinny Land, не поступались молоді та каталися на «плюшках», радіючи зимовим забавам.

Як зазначила завідувачка відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Вікторія Вдовцова, катання на тюбах для підопічних Терцентру влаштовують щорічно. Це стало своєрідною традицією для літніх відвідувачів закладу, якої вони з нетерпінням чекають кожної зими. Варто зазначити також, що дирекція тюбинг-парку Vinny Land пішла на поступки підопічним Терцентру та організувала катання за пільговою ціною.

«У Вінницькому Терцентрі ми намагаємося організовувати різноманітне дозвілля для відвідувачів. Зокрема, позитивно ставимося до активних видів відпочинку. У теплу пору року відвідувачі полюбляють велоспорт та скандинавську ходу. Взимку улюбленим дозвіллям стало катання на тюбах. Оскільки підопічні вже неодноразово питали, коли ж ми знову підемо кататися, вирішили організувати захід саме сьогодні. Варто зазначити, що відвідувачі Терцентру завжди активні та радо беруть участь у різних заходах, а також благодійних ініціативах на підтримку ЗСУ», – розповіла Вікторія Вдовцова.

Жвавості та ентузіазму літніх екстремалок можна позаздрити. Хоча багато з них вперше опановували схили тюбінг-парку та трохи хвилювалися, повертались до гірок знову і знову. Та зізнавалися, що наступного разу мріють прийти сюди знову – уже з онуками.

«Влітку я часто тут відпочиваю, гуляю лісом та поблизу води. Тут дуже гарне місце. Завжди заглядала на гірку, тому й пообіцяла собі: обов’язково взимку покатаюся тут. Чудово, що Територіальний центр організував таке дозвілля і я змогла взяти у ньому участь. Це чудові враження та позитивні емоції», – зазначає 64-річна пані Надія, відвідувачка Терцентру.

З нею повністю згодна і колега по Терцентру – 71-річна Галина. Про свої враження розповідає одним словом: «Кайф!» і пояснює, що катання на тюбах дозволило їй розслабитися, забути про побутові справи і проблеми та відчути себе по-справжньому щасливою.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin