Вінниця
14.04.2024
21.66° C
Вгору

Вінниця передала військовим партію тепловізорів

Вінницька громада продовжує підтримувати українських Захисників та Захисниць засобами, які допомагають виконувати бойові завдання та захищати територіальну цілісність нашої країни. Адже підтримка Збройних Сил України відповідає принципам Вінницької міської ради та пріоритету «Безпека та оборона». Зокрема, сьогодні, 15 січня, міський голова Сергій Моргунов передав десять тепловізорів бійцям однієї з військових частин.

Очільник громади зазначив, що Вінницька міська рада спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом підтримує близько тридцяти різних підрозділів.

«Запитів дуже багато, тому з першого січня ми оголосили достатньо великий блок тендерів для закупівлі аналогічних засобів. Також ми розширюємо спектр цього обладнання, тому що є запити іншого характеру. Але найголовніше, щоб всі ці засоби дійсно приносили користь нашим хлопцям та захищали їхні життя», – додав Сергій Моргунов.

Колишній міністр культури України, а нині військовослужбовець Євген Нищук подякував за допомогу та зазначив, що вона стане у великій нагоді нашим Захисникам та Захисницям.

«Ми дуже дякуємо Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабу, який відгукується та допомагає нам. Зараз у тій частині, де ми несемо службу, є вторгнення ДРГ, через які страждають не лише військові, а й мирні мешканці. Тому ми маємо посилити боротьбу, а для цього нам потрібні сучасні засоби, власне якими і є ці монокуляри. У погану погоду вони дають можливість нам виявити ворога і таким чином зберегти життя як мирних мешканців, так і наших побратимів», – зазначив Євген Нищук.

У департаменті цивільного захисту ВМР зазначають, що їх фахівці й надалі працюють із запитами від військовослужбовців та продовжують вивчати їхні потреби.

«Ми продовжуємо підтримувати наших військовослужбовців засобами, які допомагатимуть їм виконувати бойові завдання. У цій партії ми передаємо їм тепловізори українського виробництва, якість яких уже перевірена на фронті. Зокрема, вони можуть забезпечити видимість на майже два кілометри», – зазначає директор департаменту цивільного захисту ВМР Олег Парфілов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin