Вінниця
14.04.2024
21.88° C
Вгору

Комфорт та доступність: Вінниця очолила рейтинг громадського транспорту України у 2023 році

У Вінниці найзручніша мережа громадського транспорту.

За результатами опитування мешканців 29-ти міст України визначили рейтинг громадського транспорту України-2023. Вінниця посіла перше місце цього рейтингу. Про це повідомляє I-VIN.INFO посилаючись на портал Medium.com.

Аутсайдерами у цій галузі виявилися Суми (29 місце), Запоріжжя (28 місце), Київ (27 місце). У трійку лідерів за цим показником увійшли Львів, Чернівці та Вінниця.

Вінниця вже декілька років є одним з лідерів урбаністичних змін, а у транспортному плані давно випереджає більші міста. Упродовж багаторічної співпраці зі швейцарським Цюрихом, Вінниця у цьому році отримала нову партію з 35 трамваїв Be 4/6 Tram2000. Це модифікована версія Міражів, які вже багато років курсують містом.

Серед трамвайних новин не можна не відмітити відкриття вулиці Батозької з оновленою конфігурацією вулиці, наявністю цікавих практик заспокоєння практик та якісної реконструкції трамвайних колій. Трамвай знову повернувся до Залізничного вокзалу, і на майбутнє покладена перспектива оновлення Привокзальної площі. Оновлено перехрестя Зодчих-Пирогова зі зміною схеми руху, реконструйовано трамвайні переїзди.

Місто продовжує оновлювати тролейбусний парк новими тролейбусами PTS12 AKIA, серед яких є і з модифікацією подовженого автономного ходу. Окрім цього, у цьому році надійшли й 10 б/в тролейбусів Solaris Trollino 12.

«Стабільність транспорту, дотримання графіків, високий випуск на лініях, орієнтація на забезпечення перевезень маломобільних категорій населення шляхом поступового виведення старого високопідлогового транспорту, і це все поєднується із низкою заходів-форумів присвячених розвитку міста. Вінниця складає враження міста, що впевнено розвивається у напрямку, який само собі задало, і цей досвід хочеться перейняти усім містам нашої країни», — зазначають аналітики сайту.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin