Вінниця
21.04.2024
5.52° C
Вгору

Собака зжер 4000 доларів: як господарі не розгубилися та почали діяти (фото)

Пара з Пенсильванії, США, була шокована після того, як їхній улюблений пес зжер 4000 доларів готівкою.

Про це пише The Washington Post.

“Це Сесіл. Він ніколи в житті не зробив нічого поганого”, – написала Керрі Лоу в ролику в Instagram, який зібрав понад 500 000 репостів та вподобань.

Запечатаний конверт, повний купюр по 50 і 100 доларів, простояв на кухонному столі Лоу лише 30 хвилин, коли чоловік Клейтон виявив крихітні, подрібнені шматочки купюр, розкидані підлогою.

“Він кричав: “Сесіл з’їв 4000 доларів!”, – пригадала Керрі. “Я забігла, думаючи, що, мабуть, не дочула, але коли я побачила безлад, сумнівів не залишилося. Я думала, що в мене станеться серцевий напад. Сесіл справді зробив це”.

Пара була приголомшена – 7-річний голдендудль загалом був добре вихованим собакою, який ніколи не брав нічого на столі, зокрема їжу.

“Він ніколи раніше не робив нічого поганого, тому ми були швидше шоковані, ніж розсгнівані”, – сказав Клейтон. “Ми не могли в це повірити. Ми подивилися одне на одного і сказали: “Що робитимемо?”.

Поки Сесіл відсипався після їжі за 4000 доларів, пара зателефонувала ветеринару, який, на щастя, сказав, що собака, найімовірніше, без подій “поверне” гроші.

Саме тоді пара вирішила врятувати все, що могла. У банку пояснили, що вони заберуть назад купюри, які були склеєні разом із повними серійними номерами, які було видно на лицьовому та зворотніому боках. Бюро гравіювання та друку також вимагає, щоб щонайменше 50% кожної банкноти було ідентифіковано.

На щастя, Керрі та Клейтон зібрали близько 1500 доларів із розірваних купюр, залишених Сесілом на підлозі.

“Сесіл сидів на дивані, повний 2500 доларів, і ми знали, що є лише один спосіб повернути ці гроші”, – сказала Керрі.

“Я ніколи не думала, що зможу сказати, що відмила гроші, але, очевидно, все буває вперше”, – сказала Керрі.

За два дні собака повернув господарям 3550 доларів, які можливо було обміняти в банку на нові.

Що стосується решти, Керрі каже, що планує використовувати обрізки, щоб зробити “найдорожчий витвір мистецтва”, який слугуватиме нагадуванням про огидну історію.

“Ми не могли на нього злитися – він дуже милий пес”, – сказала вона. “Люди часто кажуть нам, що всередині нашого собаки застрягла людина”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin