Вінниця
22.07.2024
17.54° C
Вгору

Маленький вінничанин Тимофій Ковалевський продає власні казки та віддає усі кошти на ЗСУ

Семирічний житель Вінниці, Тимофій Ковалевський, навчається у початковій школі №25. Хлопчик відзначається великою енергією та свідомістю. У вільний від навчання час він пише та продає свої казки, а отримані кошти віддає на підтримку Збройних Сил України.

Свою першу збірку Тимофій написав у шість років. Допомагала у створені книги бабуся – тоді хлопець диктував, а вона занотовувала усе на папері. Загалом у збірку помістили п’ять казок з кольоровими ілюстраціями.

Збірку Тимофій продає за доступною ціною. Каже, що робить все з однією метою – щоб військові змогли купити зброю, машину чи обладнання для того, аби пришвидшити Перемогу.

Загалом семирічний Тимофій вже зібрав близько 15 тисяч гривень і отримав від бійців особливий подарунок.

«Нема такого, що воюють тільки воїни, а ми у себе в Вінниці відпочиваємо. Ми маємо допомагати тим хлопцям і дівчатам, що зараз на війні. Це потрібно робити усім», – коментує Тимофій.

Презентує власні казки Тимофій і одноліткам. У школі пишаються вихованцем. Кажуть, Тимофій творчий і розумний хлопчик.

«Він перерахував усі кошти до копієчки для ЗСУ. Потім дітки ще побачили ці книжечки, і почали купувати. Але мушу сказати, що це не та дитина, яка прагне популярності, цей хлопець як і всі українці прагне одного – Перемоги», – коментує вчителька початкових класів Олена Поліщук.

Юний казкар вже працює над другою збіркою творів. Каже, волонтерити буде, допоки Україна не переможе.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin