Вінничани вибороли 11 нагород на чемпіонаті Європи з сумо
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/17.11.png)
Чимало вінницьких спортсменів, включаючи тих, що зараз перебувають на передовій, відзначаються не лише захищаючи Україну в бойових діях, але й піднімають український прапор на міжнародних спортивних змаганнях, розповідаючи про нашу країну та її боротьбу за незалежність. Недавно відбувся чемпіонат Європи з сумо серед юнаків до 15 та юніорів до 18 років (II ранг), де сім вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 вибороли шість золотих, дві срібних та три бронзових медалі. Змагання відбулися у місті Ренан, Швейцарська конфедерація.
Підготували призерів та чемпіонів – Заслужений тренер України, тренер-викладач з сумо та вільної боротьби МДЮСШ № 5 Важа Даіаурі (старший).
За його словами участь у змаганні взяли понад 300 спортсменів із 15 країн.
«Майстерність стала запорукою успіху спортсменів. Пишаємось досягненнями наших вихованців!» – говорить тренер сумоїстів Важа Даіаурі (старший).
Так, серед дівчат до 15 років три золотих нагороди виборола Валерія Іжаківська, в абсолютній ваговій категорії, до 65 кг та перше командне місце.
Поміж юніорок до 18 років наші спортсменки здобули дві срібні нагороди – це Вікторія Ружанська (70 кг) та Валерія Іжаківська (65 кг) також дівчина здобула тут друге «золото» в командних змаганнях. Третю сходинку п’єдесталу посіла Софія Коваль (вагова категорія 55 кг). Сьоме місце за Анастасією Краєвською (вагова категорія 60 кг).
Золоту медаль, серед юніорів до 18 років, виборов Дмитро Зілецький (вагова категорія 90 кг), також спортсмен здобув «бронзу», а ще посів перше командне місце. Андрій Поліш (вагова категорія +100 кг) посів третє місце, а Дамір Купреішвілі (вагова категорія 80 кг) – п’яте.
«Успіх – це результат нашої спільної праці, відданості та турботи. Чергова перемога вінничан на змаганнях з сумо тому підтвердження, адже юні спортсмени та спортсменки мають величезний потенціал. Пишаємось їхніми досягненнями й висловлюємо подяку тренерам, які, попри труднощі, тримають високий рівень. Дякуємо Важі Шотайовичу за те, що виховує чемпіонів у нашій громаді», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.
Схожі публікації
Літня Олімпіада – 2024: онлайн-трансляція церемонії відкриття
Сьогодні, 26 липня, у Парижі офіційно розпочнуться XXXIII літні Олімпійські ігри – 2024. На цей день запланована
Як вимикатимуть світло та скільки черг буде застосовано завтра, 27 липня: подробиці
За вказівкою Укренерго графіки відключень завтра застосовуватимуться лише в години вечірнього піку споживання, повідомляє ДТЕК. Відповідно, з 17:00
Він — українське втілення вихору пристрастей! VOLKANOV у суботу у Вінниці з великим концертом
VOLKANOV у суботу з великим концертом «Тебе знайшов» у Вінниці! 27 липня о 18.00 у PIROGOV SKY,