Вінниця
03.12.2023
-2° C
Вгору

У рамках підготовки до зими У Вінниці замінили зовнішні інженерні мережі на 14 прибудинкових територіях

Вінницька громада активно готується до настання холодів. Адже якісна підготовка до зими та впровадження заходів з енергоефективності головне завдання Оперативного штабу з підготовки до опалювального періоду. Зокрема, серед заходів і заміна мереж водопостачання, каналізації та теплопостачання на прибудинкових територіях міста. У департаменті міського господарства зазначають, що ці роботи мають на меті зменшити кількість аварійних ситуацій на мережах у зимовий період та мінімізувати тепловтрати в процесі транспортування теплоносія до будинків громадян.

Фахівці департаменту міського господарства ВМР зазначають, що цьогоріч у межах планів по заміні інженерних мереж було проведено:

  • Заміну близько 300 метрів тепломереж у 2-х трубному вимірі на 3-х прибудинкових територіях. Старі та зношені труби замінили на нові, попередньоізольовані. Це дозволяє мінімізувати теплові втрати при транспортуванні теплоносія до будинків вінничан.
  • Заміну близько 1 км мереж водопроводу на 9 прибудинкових територіях. Зношені металеві труби замінили на нові полімерні. Вони мають тривалий термін експлуатації та не піддаються корозії.
  • У 11 дворах багатоповерхових будинків було замінено близько 1,6 км мереж каналізації.

Нещодавно працівники підрядної організації уже завершили заміну мереж каналізації на ділянці за адресою Ващука, 17.

Заступник директора департаменту міського господарства Олександр Зімбовський зазначив, що роботи на цих прибудинкових територіях проводились комплексно.

«Роботи по заміні мереж проводились комплексно. До прикладу, були такі прибудинкові території, де потрібно було замінити лише мережі теплопостачання або ж каналізації. А були такі, де заміни потребували і мережі водопостачання, і каналізування, і теплопостачання. Наразі на всіх 14-х прибудинкових територіях, які були заплановані на цей рік, роботи завершились», – зазначив Олександр Зімбовський.

Для довідки

Оперативний штаб з підготовки до опалювального періоду об’єднує комунальні підприємства критичної інфраструктури, відповідні департаменти, комунальні підприємства обласної власності, які подають воду та тепло. Серед іншого, на засіданнях штабу відпрацьовують відповідні алгоритми, як діяти в тих чи інших надзвичайних

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin