Вінниця
27.05.2024
20° C
Вгору

Російське міністерство необачно злило масштаби втрат армії окупантів

Міністерство праці та соціального розвитку росії замовило 230 тисяч посвідчень для членів сімей загиблих ветеранів бойових дій. Такі дані опублікували на офіційному сайті інформаційної системи у сфері закупівель.

Про це повідомив “Главком”. Згідно з умовами тендеру, Мінпраці рф замовило майже мільйон посвідчень для ветеранів бойових дій і родичів загиблих ветеранів воєн та інвалідів.

Скрін із російського сайту закупівель

Скрін із російського сайту закупівель

Російське міністерство замовило 757 305 посвідчень ветерана бойових дій і 230 000 посвідчень для “членів сім’ї загиблого (померлого) інваліда війни, учасника Великої Вітчизняної війни та ветерана бойових дій»)”. Вартість робіт оцінюється в понад 79 мільйонів рублів.

У документації вказано, що 600 тисяч посвідчень учасників бойових дій надійдуть до Міноборони, 86 805 — до Мінсоцзахисту, 60 тисяч — до МВС, 10 тисяч — до Росгвардії, 500 — до Мінбуду. 200 тисяч посвідчень для членів сім’ї загиблих розподілять на Міноборони, а ще 30 тисяч — на Мінсоцзахисту.

Скрін із російського сайту закупівель

Скрін із російського сайту закупівель

Скрін із російського сайту закупівель

Цифри, вказані в тендері, можуть розкривати реальні масштаби втрат російської армії після повномасштабного вторгнення до України. Сотні тисяч посвідчень ветеранів та членів сімей загиблих солдатів аж ніяк не в’яжуться із заявами міноборони росії про те, що “втрат немає, все йде за планом”, а всі дані про втрати армії рф нібито неправдиві.

До переліку осіб, яким видаються посвідчення “члена сім’ї загиблого (померлого) інваліда війни, учасника Великої Вітчизняної війни та ветерана бойових дій” з червня входять не лише родичі солдатів регулярної армії, а й загиблих на війні добровольців.

Генеральний штаб Збройних сил України сьогодні оприлюднив загальну кількість втрат російської армії з початку вторгнення — 273 460 військових.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin